UWAGA! POTRZEBNI WOLONTARIUSZE

Na teren m.in. Województwa Małopolskiego z obszarów Ukrainy objętych działaniami zbrojnymi do Polski przyjeżdżają autokary z dziećmi z ukraińskich domów dziecka.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie poszukuje chętnych osób do pomocy wolontaryjnej w opiece nad dziećmi. Wolontariat miałby odbywać się w różnych miejscach m.in. w Chrzanowie, Krakowie, Staniątkach (powiat wielicki, gmina Niepołomice).

NIEBIESKIE TŁO 2 SERCA Z FLAGĄ PL I FLAGĄ UA NAPIS UWAGA POTRZEBNI WOLONTARIIUSZE

Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie, ul. Topolowa 16: osobiste, mailowe: pcpr@powiat-chrzanowski.pl, lub telefoniczne (32 624 11 30 wew. 28).