TV POWIAT przedstawia informację o bezpłatnych poradach prawnych dla obywateli z Ukrainy przebywajacych na terenie powiatu chrzanowskiego . Materiał przygotowany w języku ukraińskim.

logo TV Powiat niebisekie tło biały napis tv powiat

Drodzy obywatele z Ukrainy,

w naszym regionie działają punkty pomocy prawnej i punkty poradnictwa obywatelskiego. Mogą się do nich zwracać osoby, które nie są w stanie pokryć kosztów związanych z poradą radcy prawnego lub adwokata. To dotyczy także Was, cudzoziemców. W razie potrzeby możecie zwracać się o pomoc albo do punktów pomocy prawnej, które znajdują się w Chrzanowie, Trzebini i Babicach, albo punktów poradnictwa obywatelskiego, które są w Libiążu i w Alwerni.

Bardzo ważne! Należy uprzedzić o swojej planowanej wizycie telefonicznie pod numerem 32 625 79 64. Zapraszamy!

Zapraszamy na relację filmową- dostępna tutaj: TV POWIAT - Informacja o poradach prawnych dla cudzoziemców