Wyniki konkursów na dyrektorów jednostek oświatowych powiatu chrzanowskiego

Dla sześciu placówek oświatowych powiatu chrzanowskiego przeprowadzono konkursy na stanowiska dyrektorów. W wyniku naborów wyłoniono 5 dyrektorów, natomiast do kierowania PMDK w Trzebini nie zgłosił się żaden kandydat.

Pani Agnieszka Siejka- Lasoń wygrała konkurs na Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych „Fablok” w Chrzanowie, to jej druga kadencja na tym stanowisku. I Liceum Ogólnokształcącym w Chrzanowie ponownie zarządzać będzie Pani Bożena Bierca, a Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Chrzanowie- Pan Jerzy Walczak. Piastowanie swego stanowiska w Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Chrzanowie przedłużył również Pan Krzysztof Zubik.
Nowa dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Chrzanowie to Pani Sabina Fołta-Niedzielczyk, dotychczasowy pracownik poradni.
5-letnia kadencja wybranych dyrektorów rozpocznie się od nowego roku szkolnego, 1 września 2022 roku.