Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini świętuje jubileusz 60-lecia - video

Szkoła nie jest budynkiem, nie jest instytucją, ale żywym organizmem. Sam z dużym sentymentem wspominam czas spędzony w szkole średniej. On zostaje w pamięci, a zdobyta w tym okresie wiedza procentuje w dalszym życiu - mówił Starosta Andrzej Uryga podczas uroczystej, jubileuszowej gali zorganizowanej przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini. Zobacz film TV Powiat.

Duża grupa kobiet i mężczyzn odświętnie ubranych

Fot. Obecni i emerytowani nauczyciele ZSECh w Trzebini

Szkoła świętuje swój okrągły jubileusz cały rok, jednak główne obchody odbyły się 7 kwietnia. W Domu Kultury Sokół w Trzebini licznie zgromadzeni goście obejrzeli m.in. przedstawienie słowno-muzyczne "Pan Tadeusz w ekonomiku po latach". Tego dnia absolwenci mieli okazję zobaczyć szkolne mury i spotkać się z wychowawcami oraz kolegami z ławy szkolnej.