Zapraszamy na Piknik Organizacji Pozarządowych

Starosta Chrzanowski oraz Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego zapraszają mieszkańców powiatu na Piknik Organizacji Pozarządowych. Impreza odbędzie się 12 czerwca, w godzinach 13:00 -19:00 na terenie Megalopark Szyjki w Libiążu.

plakat niebieski w tle dzieci z kolorowymi balonami, napis piknik organizacji pozarządowych megalopark szyjki w Libiażu zdj. zespołu eder 5 chłopaków w ciemnych sodniach i koszulach, zdj. zespołu squbani 4 xcłopaków w czarnych bluzach z kapturem

Będzie to wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu przybliżyć mieszkańcom powiatu ofertę oraz działalność lokalnych NGO's.
Każdy znajdzie coś dla siebie, organizatorzy przygotowali liczne atrakcje i aktywności dla dzieci i dorosłych.

• pokaz gotowania na żywo, który poprowadzi MAGDALENA NOWACZEWSKA - zwyciężczyni V edycji programu MASTER CHEF, szef kuchni Śląska Prohibicja w Nikiszowcu,
  • stoiska lokalnych NGO’s,
  • konkursy z nagrodami,
  • warsztaty i animacje dla dzieci,
  • ciuchcia Chrzanolandii,
  • występy lokalnych artystów.

Na zakończenie imprezy zaplanowano koncerty zespołów:
★ EDER
★ SQBANI

Wstęp bezpłatny! Zapraszamy !

UWAGA !

ORGANIZACJE POZARZĄDOWE, KTÓRE CHCĄ ZAPREZENTOWAĆ SIĘ NA STOISKU ZAPRASZAMY DO PRZESYŁANIA ZGŁOSZEŃ. MOŻNA TEGO DOKONAĆ PRZESYŁAJĄC ANKIETĘ ZGŁOSZENIOWĄ. TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ PRZEZ NGO's UPŁYWA 30 MAJA.