Powiat Chrzanowski - Dobra Szkoła Blisko Ciebie ! Nowy materiał TV POWIAT!

Ósmoklasisto właśnie stoisz przed wyborem dalszej drogi edukacji. Wybór właściwej szkoły ponadpodstawowej to ważny krok, który w dużej mierze będzie wpływał na Twoją późniejszą drogę zawodową i rozwój j przyszłej kariery. Zapraszamy Cię do obejrzenia materiału TV Powiat,  z którego dowiesz się jak fajnie jest w chrzanowskich ogólniakach!

lofo tv powiat niebieskie tło, biały napis , nad literką i 3 łuki biały żółty i czerwony

Zapewniamy najlepsze warunki do nauki i rozwoju zainteresowań. Uczniowie pracują na nowoczesnym sprzęcie multimedialnym i specjalistycznym. Dzięki licznym inwestycjom wyposażenie szkół i placówek oświatowych jest nieustannie modernizowane.

Dziś, zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego: TV POWIAT - Dobra szkoła blisko Ciebie! I i II LO w Chrzanowie, w którym przedstawiamy Wam:

• I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Chrzanowie, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością,
  • II Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Chrzanowie szczycące się przyjazną atmosferą, wysokim poziomem kształcenia i atrakcyjną ofertą edukacyjną.

Co je wyróżnia?

• wysoka zdawalność matur,
  • świetny klimat i kadra pedagogiczna,
  • sukcesy na olimpiadach i konkursach,
  • międzynarodowe wymiany uczniów,
  • współpraca z najlepszymi uczelniami wyższymi,
  • innowacyjne metody nauczania,
  • liczne koła zainteresowań, gdzie w wolnym czasie możesz rozwijać swoje pasje.

Zachęcamy też do lektury Informatora Oświatowego, wktórym znajdziesz ofertę wszystkich szkół powiatu Chrzanowskiego dostępny jest tutaj: INFORMATOR OŚWIATOWY 2022/2023

Wkrótce pokażemy Wam kolejne szkoły.