Nagroda dla chrzanowskiej lecznicy

Podczas konferencji Publicznych Służb Zatrudnienia w Operze Krakowskiej, po raz szósty wręczono statuetki, przyznane przez Kapitułę Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy. W kategorii „Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników" nagrodę otrzymał Szpital Powiatowy w Chrzanowie. Zgłoszenia do nagrody dokonał Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie.

Fot.Artur Baranowski, Dyrektor Szpitala Powiatowego w Chrzanowie (piąty od lewej) wśród pozostałych nagrodzonych. Źródło: wupkrakow.praca.gov.pl

Szpital od lat blisko współpracuje z Powiatowym Urzędem Pracy w Chrzanowie m.in. w ramach pośrednictwa pracy czy organizacji staży. Inwestuje w rozwój zawodowy swoich pracowników poprzez pozyskiwanie dofinansowania kosztów kształcenia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Szpital prowadzi program adaptacji nowozatrudnionych pracowników, wspomagając ich na początku pracy we wdrożeniu się w obowiązki.

Skład Kapituły Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy:

Józef Gawron – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Przewodniczący Kapituły
Iwona Gibas – Członek Zarządu Województwa Małopolskiego
Wioletta Wilimska– Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie, Wiceprzewodnicząca Kapituły
Jan Gąsienica-Walczak – Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Wiceprzewodniczący Kapituły
Marta Mordarska – Radna Województwa Małopolskiego, Przewodnicząca Komisji Polityki Prorodzinnej i Społecznej Sejmiku Województwa Małopolskiego
Grzegorz Biedroń – Radny Województwa Małopolskiego, Przewodniczący Komisji Rozwoju Regionu, Promocji i Współpracy z Zagranicą Sejmiku Województwa Małopolskiego
Rafał Kosowski, Radny Województwa Małopolskiego, Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Sejmiku Województwa Małopolskiego.
Marek Piwowarczyk – Przewodniczący Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy
Andrzej Zając – Przewodniczący Konwentu Dyrektorów Powiatowych Urzędów Pracy
Jarosław Kurdziel – członek Komisji Rewizyjnej Małopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan

Organizatorem konferencji był Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Spotkanie odbyło się 23 maja.