Koncert Maryjny w Klasztorze Karmelitów w Czernej

Zapraszamy na IX Koncert Pieśni Maryjnych i Patriotycznych Chórów i Orkiestr Dętych w Klasztorze Karmelitów w Czernej, który odbędzie się 29 maja.

Koncerty pieśni maryjnych i patriotycznych chórów oraz orkiestr z powiatu chrzanowskiego i krakowskiego odbywają się w klasztorze w Czernej od kilku lat. W tegorocznym konkursie uczestniczyć będzie 250-270 przedstawicieli chórów. Powiat chrzanowski będzie reprezentowany przez 4 chóry i orkiestrę dętą.

Wydarzenie objął patronatem Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga. Powiat Chrzanowski przekazał wsparcie finansowe na ten cel w wysokości 5 400 zł w ramach "małych grantów".