Rozstrzygnęliśmy konkurs „Bezpieczny Powiat Chrzanowski - Bezpieczny Senior”

Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu Chrzanowskiego Starosta Andrzej Uryga i Przewodniczący Rady Włodzimierz Korczyński wręczyli nagrody i wyróżnienia uczestnikom konkursu „Bezpieczny Powiat Chrzanowski - Bezpieczny Senior”, który miał na celu wyłonienie najlepszego projektu plakatu uświadamiającego seniorom zagrożenia związane z oszustwami i kradzieżami metodą „na wnuczka/policjanta itp.” oraz popularyzowanie sposobów bezpiecznych zachowań.

Grupa osób z dyplomami
Fot. Starosta Andrzej Uryga, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Przemysław Rejdych, Przewodniczący Rady Powiatu Włodzimierz Korczyński oraz podinsp. Mariusz Jurczyk, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie z laureatem konkursu Jakubem Szczurkiem oraz wyróżnionymi w konkursie

Główną nagrodę - tablet - ufundowaną przez Powiat Chrzanowski otrzymał Jakub Szczurek, tegoroczny absolwent kl. 3 o profilu matematyczno-fizycznym I Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie.  Wyróżnieni zostali: Szymon Kokoszka, Aleksandra Gniewek, Jakub Głowacz, Sylwia Dąbek, Piotr Nowak, Monika Krupa i Jakub Maj.
Organizatorem konkursu jest I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Chrzanowie, a współorganizatorem - Powiat Chrzanowski.

Zwycięski plakat będzie wykorzystany w materiałach informacyjno-promocyjnych dla seniorów oraz rozwieszony w miejscach publicznych a także na stronach internetowych jednostek powiatowych, w internecie, w środkach masowego przekazu i w innych materiałach wydawanych w formie drukowanej, elektronicznej i cyfrowej.