Nowy materiał TV POWIAT - ZAPRASZAMY na I Piknik Organizacji Pozarządowych w Libiążu

Już w najbliższą niedzielę na ternie MEGALOPARK Szyjki w Libiążu odbędzie się Piknik Organizacji Pozarządowych.

Organizator - Powiatowa Rada Działalnosci Pożytku Publicznego w Chrzanowie zaprasza do udziału wszystkich mieszkańców.

LOGO TV POWIAT NIEBIESKIE TŁO BIAŁ NAPIS TV POWIAT

Piknik Organizacji Pozarządowych rozpocznie się o godzinie 13:00.

Dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji.

Pod hasłem "Poznajmy się" - zaprezentują się organizacje pozarządowe z terenu powiatu chrzanowskiego, będzie ich ponad 30.

Dla najmłodszych oraz dorosłych zosrganizowane zostaną konkursy, zawody, animacje, pokazy. Nie zabraknie też Ciuchci Chrzanolandii.

Piknik to okazja do degustacji potrawy przygotowanej  przez MASTERCHF'a - Magdalenę Nowaczwewską, która podczas imprezy zaprezentuje pokaz gotowania na żywo.

Na scenie wystąpią lokalni artyści. Na zakończenie odbęda się 2 koncerty! Wystąpią:  EDER oraz SQBANI.

Przyjmijcie zaproszenie Powiatowej Rady Działalności Pozytku Publicznego w Chrzanowie i bądźcie z nami w najbliższą niedzielę - Materiał TV Powiat dostępny TUTAJ: ZAPRASZAMY NA PIKNIK !!!

Serdecznie zapraszamy!