Zostały tylko 3 dni do Pikniku Organizacji Pozarządowych

W najbliższą niedzielę, 12 czerwca na terenie MEGALOPARK Szyjki w Libiążu odbędzie się największa impreza w powiecie z udziałem organizacji pozarządowych. Starosta Chrzanowski oraz Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego w Chrzanowie zapraszają wszystkich mieszkańców do udziału w Pikniku.

ciemnogranatowy plakat z programem pikniku białe napisy u góry sielony pasek z napisem granatowym piknik organizacji pozarządowych 3 kółka ze zdjęciami magdy nowaczewskiej pozujacej z dynią, zespołu eder  w plenerze oraz zespołusqbani na tle gór

Impreza startuje od godziny 13:00. Wypełniona będzie niezliczonymi atrakcjami. Będą animacje dla dzieci, konkursy, Zawody wędkarskie, Powiatowe zawody w bule,ciuchcia Chrzanolandii, symultana szachowa, pokazy łucznicze, zawodnicy Akademii Bokserskiej Libiąż, przejażdżki konne, pokaz musztry konnej  i ... wiele, wiele innych.
Wśród wystawców pojawi się ponad 30 organizacji pozarządowych, które pod hasłem "Poznajmy się" zaprezentują swoją działalność.
Na scenie zaprezentują się lokalni artyści jak: Chór Canticum Canticorum, Teatr Ludowy Tradycja, Zespół wokalny SENIOR SINGERS, Zespół taneczny Ali i Babki, Zespół dziecięco-młodzieżowy GAMA, GOSPEL ALWERNIA.
Nie zabraknie atrakcji kulinarnych! Będzie pokaz gotowania na żywo. A gotować będzie finalistka V edycji MASTERCHEF MAGDALENA NOWACZEWSKA!

Na zakończenie imprezy zaplanowaliśmy 2 koncerty wystąpią EDER oraz SQBANI !

Zapraszamy!

PROGRAM PIKNIKU:

13:00 – Rozpoczęcie Pikniku
13:20 – Rozpoczęcie pokazu kulinarnego: Magdalena Nowaczewska finalistka V edycji MASTERCHEF
13:30 – 17:00 Występy artystyczne i Prezentacje Organizacji Pozarządowych
17:00 – Koncert Zespołu Eder