Dobra szkoła blisko Ciebie! Oferta kształcenia dla dorosłych - nowy materiał TV Powiat

Na naukę nigdy nie jest za późno. Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Chrzanowie oraz Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanuje oferują atrakcyjne kierunki kształcenia dla dorosłych.

logo tv powiat niebieskie tło biały napis tv powiat 3 łuki nad literą i biały żółłty i czerwony

Kształcenie ustawiczne pozwala na uzupełnienie kwalifikacji, a także zdobycie nowych umiejętności i zawodu. PCKU w Chrzanowie oraz LO dla Dorosłych posiadają ciekawą ofertę kierunków, dostosowaną do potrzeb lokalnego rynku pracy.

Oferta edukacyjna jest skierowana do osób dorosłych bez względu na poziom wykształcenia i wiek.

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Chrzanowie kształci ludzi w różnym wieku, dając możliwość uzyskania wykształcenia średniego i zdania matury. W Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie nauka odbywa się zarówno w szkole policealnej,  jak i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych. Kształcenie w obu placówkach jest bezpłatne.

Zapraszamy do obejrzenia materiału TV POWIAT - Dobra szkoła blisko Ciebie! Oferta kształcenia dla dorosłych