Zwycięzcy Konkursu fotograficznego „Wiosna, ach to Ty” wybrani.

Tematem przewodnim konkursu była Wiosna w przestrzeni miejskiej i przyrodniczej Powiatu Chrzanowskiego.

NA DŁONI CZTEROLISTNA KONICZYNA W TLE WODA, ŁODKI I ZABUDOWANIA.

Szczęście nad Chechłem fot. Paulina Satława

Decyzja o wyborze najlepszych fotografii nie należała do najłatwiejszych, a Komisja Konkursowa miała nie lada wyzwanie.
I miejsce – Robert Bogacz
II miejsce – Robert Wall
III miejsce - Robert Kowalczyk

Komisja Konkursowa pozostałych uczestników postanowiła wyróżnić dyplomami oraz gadżetami reklamowymi Powiatu Chrzanowskiego.
Prace zostaną opublikowane na stronie powiat-chrzanowski.pl, na Facebooku oraz będą zamieszczane w wydawnictwach i materiałach realizowanych przez Organizatora.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!
Życzymy powodzenia i kolejnych fotograficznych sukcesów!