Zapraszamy na nowy materiał TV Powiat - Święto Wojska Polskiego w Powiecie Chrzanowskim

W ubiegły poniedziałek odbyły się uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych z Województwa, Powiatu i Gminy Chrzanów.

logo TV Powiat

Pod tablicą upamiętniającą Partiotów Walczących o Wolną i Niepodległą Polskę w Czasach Zniewolenia, wiązankę kwiatów złożył Starosta Chrzanowski - Andrzej Uryga. W tym samym dniu w I Liceum Ogólnokształcącym imienia Stanisława Staszica w Chrzanowie oddano hołd Admirałowi Marynarki Wojennej RP Andrzejowi Karwecie, absolwentowi tej placówki. Andrzej Karweta zginął na służbie 10 kwietnia 2010 roku w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem.

Zapraszamy na materiał TV Powiat: