Na cmentarzu zapadła się ziemia

W związku z zapadliskiem na cmentarzu parafialnym w Gaju pilnie zwołano Wojewódzki Zespół Zarządzania Krysysowego. Obrady, w których uczestniczył Wicestarosta Bartłomiej Gębala, odbyły się 20 września w Trzebini.

Fot. Zapadlisko na cmentarzu w Gaju (Trzebinia)

Podczas spotkania w Szkole Podstawowej nr 6 w Trzebini ustalono dalszy sposób postępowania w sprawie zapadliska na cmentarzu w Gaju.
- Teren został ogrodzony i zabezpieczony. 22 września rozpoczną się badania prowadzone przez Spółkę Restrukturyzacji Kopalń - relacjonuje Przemysław Jaśko, Dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Starostwa Powiatowego w Chrzanowie.