Życzenia z Iwano-Frankiwska na Ukrainie

Składamy serdeczne życzenia z okazji największego święta państwowego Rzeczypospolitej Polskiej - Święta Niepodległości!

Iwano-Frankiwsk szczyci się wielką ilością miast partnerskich w Polsce. Ich liczba sięga 12. Nasze partnerstwo z każdym z nich jest przykładem prawdziwej przyjaźni, wzajemnego szacunku, rozwoju i wspólnych działań na rzecz naszych miast.

Wsparcie naszych polskich przyjaciół odczuwamy  wszędzie, ponieważ przez całą walkę z agresorem otrzymujemy nieocenioną pomoc, zawsze pozostajemy w kontakcie i wiemy, że każda nasza prośba zostanie wysłuchana.

Polska szeroko otworzyła ramiona i stała się domem dla Ukraińców, którzy musieli uciekać przed agresywnymi i okrutnymi działaniami Rosji.

W tym ważnym dla Waszego państwa i każdego obywatela dniu życzymy Wam pomyślności, jedności, dobroci, szczęścia w Waszych domach, niezłomnego  ducha, wiary, siły i co najważniejsze pokoju.

Łączą nas wielkie wspólne cele i wartości, więc niech będą niezłomne i prowadzą nas do wymarzonej przyszłości.