Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Życzenia z Iwano-Frankiwska na Ukrainie

Składamy serdeczne życzenia z okazji największego święta państwowego Rzeczypospolitej Polskiej - Święta Niepodległości!

Iwano-Frankiwsk szczyci się wielką ilością miast partnerskich w Polsce. Ich liczba sięga 12. Nasze partnerstwo z każdym z nich jest przykładem prawdziwej przyjaźni, wzajemnego szacunku, rozwoju i wspólnych działań na rzecz naszych miast.

Wsparcie naszych polskich przyjaciół odczuwamy  wszędzie, ponieważ przez całą walkę z agresorem otrzymujemy nieocenioną pomoc, zawsze pozostajemy w kontakcie i wiemy, że każda nasza prośba zostanie wysłuchana.

Polska szeroko otworzyła ramiona i stała się domem dla Ukraińców, którzy musieli uciekać przed agresywnymi i okrutnymi działaniami Rosji.

W tym ważnym dla Waszego państwa i każdego obywatela dniu życzymy Wam pomyślności, jedności, dobroci, szczęścia w Waszych domach, niezłomnego  ducha, wiary, siły i co najważniejsze pokoju.

Łączą nas wielkie wspólne cele i wartości, więc niech będą niezłomne i prowadzą nas do wymarzonej przyszłości.