Szpital Powiatowy w Chrzanowie "Symbolem Nowoczesnej Opieki Medycznej 2022"

Odznaczeniem nagradzane są te instytucje i podmioty, które stanowią "niedościgniony wzór dla swojej branży oraz fundament, na którym opiera się gospodarka kraju".

Fot. Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga, Dyrektor Szpitala Powiatowego w Chrzanowie Artur Baranowski i Edward Cieciak, Główny Księgowy chrzanowskiej lecznicy.

Tytuł przyznały redakcje "Monitora Biznesu", dodatku do "Rzeczypospolitej" oraz "Monitora Rynkowego", dodatku do "Dziennika Gazety Prawnej".  Gala wieńcząca tegoroczną edycję programu Symbol 2022 miała miejsce w Hotelu Monopol w Katowicach.