Powiat otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu

Ministerstwo Sportu i Turystyki przyznało Powiatowi Chrzanowskiemu 780 700 zł dofinansowania z Programu Sportowa Polska na budowę boiska przy Zespole Szkół Technicznych "Fablok" w Chrzanowie.

W 2023 roku uczniowie naszej szkoły będą korzystać z nowoczesnej infrastruktury sportowej. Koszt inwestycji to 2 691 578 zł. Przy ZST „Fablok” powstanie boisko wielofunkcyjne o wymiarach 45,0 x 30,0, bieżnia prosta 5-torowa o długości biegu 60,0 m i skocznia do skoku w dal o długości rozbiegu 40,45 m oraz siłownia plenerowa z dziewięcioma urządzeniami.