Ministerialna nagroda dla Dyrektora i Pracowników Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Płazie

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej przyznało Nagrodę Dyrektorowi i Pracownikom Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Płazie za wybitne i nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej.

Fot. Dyplom z rąk Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marleny Maląg odebrała Kazimiera Żmudzińska, Dyrektor PDPS w Płazie. Źródło:portalsamorzadowy.pl. Fot. MRiPS

Uroczystość odbyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Okazją do wręczenia nagrody był Dzień Pracownika Socjalnego obchodzony 21 listopada. To jednocześnie święto wszystkich pracowników pomocy społecznej. W tym roku wręczono 10 nagród indywidualnych i 8 nagród zespołowych za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej.