Powiatowy Dzień Seniora na wesoło

Tegoroczny Powiatowy Dzień Seniora zorganizowany w nieco innej formule niż poprzednie edycje zgromadził tysiąc osób. Film.

Fot. Gwiazdami Powiatowego Dnia Seniora był kabaret Jurki (na zdjęciu z fanem)

 

- Od 2012 roku konwencja tej imprezy była biesiadna. Pozwalała gromadzić się seniorom z całego powiatu w jednym miejscu. Niestety ostatnie dwa lata uniemożliwiły takie spotkania. Niewidoczny, ale bardzo groźny wirus, sparaliżował życie społeczne i organizowanie takich imprez. Myślę, że kolejny rok pozwoli powrócić do tej szerokiej formuły, gdzie seniorzy będą mieli możliwość wspólnego świętowania. A z ramienia Powiatu Chrzanowskiego chcę Państwu podziękować za Waszą aktywność, zaangażowanie, wolę i chęci, które są do pozazdroszczenia. Młodzież powinna się od Państwa uczyć, co się zresztą dzieje - mówił do zebranych Starosta Andrzej Uryga.

W tym roku Powiat Chrzanowski zaprosił seniorów na występ kabaretu Jurki do Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie. Kabaret wystąpił dwukrotnie przed pełną publicznością i dwukrotnie nagrodzony został gromkimi oklaskami.