Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Powiatowy Dzień Seniora na wesoło

Tegoroczny Powiatowy Dzień Seniora zorganizowany w nieco innej formule niż poprzednie edycje zgromadził tysiąc osób. Film.

Fot. Gwiazdami Powiatowego Dnia Seniora był kabaret Jurki (na zdjęciu z fanem)

 

- Od 2012 roku konwencja tej imprezy była biesiadna. Pozwalała gromadzić się seniorom z całego powiatu w jednym miejscu. Niestety ostatnie dwa lata uniemożliwiły takie spotkania. Niewidoczny, ale bardzo groźny wirus, sparaliżował życie społeczne i organizowanie takich imprez. Myślę, że kolejny rok pozwoli powrócić do tej szerokiej formuły, gdzie seniorzy będą mieli możliwość wspólnego świętowania. A z ramienia Powiatu Chrzanowskiego chcę Państwu podziękować za Waszą aktywność, zaangażowanie, wolę i chęci, które są do pozazdroszczenia. Młodzież powinna się od Państwa uczyć, co się zresztą dzieje - mówił do zebranych Starosta Andrzej Uryga.

W tym roku Powiat Chrzanowski zaprosił seniorów na występ kabaretu Jurki do Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie. Kabaret wystąpił dwukrotnie przed pełną publicznością i dwukrotnie nagrodzony został gromkimi oklaskami.