TV Powiat - Powiatowe Kolędowanie w Libiążu

Prezentujemy materiał TV Powiat z Powiatowego Kolędowania w Libiążu.

logo TV POWIAT

6 stycznia w Kościele Świętej Barbary w Libiążu odbyło się niezwykłe wydarzenie, utrzymane w klimacie Świąt Bożego Narodzenia. W święto Trzech Króli, Stowarzyszenie Muzyków Canticum Canticorum we współpracy z  Powiatem Chrzanowskim i Gminą Libiąż zorganizowało Powiatowe Kolędowanie przy Górniczej Szopce.

Kolędowanie na stałe wpisało się do kalendarza wydarzeń organizowanych w Libiążu.  To okazja do wysłuchania wspaniałego koncertu, wspólnego kolędowania i integracji przy ognisku.

Powiatowe kolędowanie to również okazja do przekazania noworocznych życzeń dla mieszkańców powiatu.

- "Szanowni Państwo, Nowy Rok 2023 to nowe nadzieje, marzenia, plany. Wszystkim Wam życzę wiary, nadziei i miłości. Życzę Błogosławieństwa Bożego dla Was, Waszych rodzin i bliskich" - życzył podczas uroczystości Bartłomiej Gębala - Wicestarosta.

materiał TV Powiat dostępny jest tutaj: POWIATOWE KOLĘDOWANIE PRZY GÓRNICZEJ SZOPCE