TV POWIAT - Kampania promocyjna Powiatu Chrzanowskiego Podziel się miłością cz. III

PODZIEL SIĘ MIŁOŚCIĄ to kampania promocyjna Powiatu Chrzanowskiego, która ma na celu zachęcenie do zostania rodziną zastępczą.

logo TV Powiat

Powiat Chrzanowski we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie poszukuje kandydatów, którzy będą chcieli tworzyć rodzinę zastępczą i zapewnić stabilne życie dzieciom, które nie mogą wychowywać się ze swoimi biologicznymi opiekunami.

Chcecie Państwo podzielić się miłością? Wasza otwartość, zaangażowanie i chęć może wiele zdziałać. Dzieci czekają... Co zrobić, by zostać rodzicem zastępczym? Podajemy nr telefonu do Zespołu Pieczy Zastępczej przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie tel. 32 624 11 30 w. 21, który udzieli szczegółowych informacji.

Zapraszamy na reportaż TV Powiat, gdzie prezentujemy Państwa Małgorzatę i Piotra Widło z Libiąża, którzy od 18 lat są rodziną zastępczą. Tworzą rodzinny dom dziecka. Przez ten czas stali się rodziną dla blisko setki dzieci.

Materiał TV Powiat dostępny jest tutaj: Kampania promocyjna Powiatu Chrzanowskiego Podziel się miłością cz. III