Chrzanowscy strażacy mają nowe wozy

22 marca w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowei odbyła się narada roczna za rok 2022. Wydarzenie poprzedziło przekazanie pojazdów rozpoznawczo-operacyjnych dla KP PSP w Chrzanowie: SLRR Ford Ranger i SLOp Toyota RAV4. W uroczystości wziął udział Starosta Andrzej Uryga.

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie mł. bryg. Andrzej Dybał przedstawił sprawozdanie z działalności Komendy Powiatowej za rok 2022, a Małopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej – nadbryg. Piotr Filipek podsumował działalność Państwowej Straży Pożarnej na terenie Województwa Małopolskiego w ubiegłym roku.