Uczniowie szkół średnich powiatu chrzanowskiego rywalizowali w XI Edycji Powiatowej Szkolnej Ligi Strzeleckiej

Organizatorem zawodów był Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini oraz Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju w Chrzanowie. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga.

Trzy kobiety i trzecz mężczyzn eleganco ubranych w kolorach zielonym , czarnym i niebieskim. Na tle złotych pucharów i statuetek z czarnym nadrukiem. W tyle flaga Polski i UE.

W rywalizacji uczestniczyło 50 uczniów reprezentujących: I LO w Chrzanowie, II LO w Chrzanowie, ZSZECH w Trzebini, ZSTU w Trzebini oraz ZS w Libiążu.
Sędzią Głównym zawodów był Jacek Palka – Kl. II Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga wręczył dyplomy, statuetki i puchary zwycięzcom w poszczególnych kategoriach.

KONKURENCJA: 10 m Karabin pneumatyczny dziewczyny

III Miejsce I LO Chrzanów
IV Miejsce ZSECH Trzebinia
 V Miejsce ZS Libiąż

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.