Eko-Powiat Chrzanowski

W ramach akcji EKO- Powiat Chrzanowski oraz "Posprzątaj z nami Małopolskę" sprzątaliśmy Myślachowice.

Fot. Samorządowcom pomagały dzieci szkolne

Dziękujemy Gminie Trzebinia za współorganizację wydarzenia.
W akcji wzięli udział przedstawiciele samorządu: Przemysław Rejdych Członek Zarządu Powiatu, Radny Powiatowy Paweł Rejdych i Jacek Woch, Radny Gminy Trzebinia. Samorządowcom pomagały dzieci szkolne, OSP Myślachowice, nauczyciele SP w Myślachowicach oraz UKS Błyskawica. Drugim etapem akcji EKO-Powiat Chrzanowski było sadzenie drzewek owocowych przy Szkole Podstawowej w Myślachowicach. Sadzonki dostarczył Eko-Doradca powiatowy Anna Łatka-Cieplik.