ZAPRASZAMY NA 2 PIKNIK ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Starosta Chrzanowski, Burmistrz Miasta Chrzanowa oraz Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego zapraszają mieszkańców powiatu na 2 Piknik Organizacji Pozarządowych. Impreza odbędzie się 4 czerwca, w godzinach 13:00 -19:30 na Placu 1000-lecia w Chrzanowie.

Organizacje Pozarządowe, które chcą zaprezentować się na stoiskach prosimy o przesłanie zgłoszeń - formularz do pobrania poniżej !

PLAKAT INFORMUJACY O 2 PIKNIKU ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH GRANATŁOWE TŁO CZARNO BIAŁE ZDJECIE LIBOSKIEGO, KOLOROWE ZDJECIE CREGO, KOLOROWE PROSTOKATY  4 CZERWCA START GODZ. 13, PLAC TYSIACLECIA CHRZANÓW, PREZENTACJE ORG. POZARZĄDOWYCH, ANIMACJE DLA DZIECI

Za niespełna miesiąc chrzanowski Plac 1000-lecia zmieni się w festiwal organizacji pozarządowych. Powiatowe NGO's zaprezentują to - co robią najlepiej!

Piknik będzie okazją do wymiany doświadczeń, integracji, zaprezentowania działań jakie realizują na codzień organizacje pozarządowe z terenu Powiatu Chrzanowskiego.

Dla najmłodszych zaplanowaliśmy dodatkowe atrakcje: animacje,  tańce i zabawy integracyjne,malowanie twarzy, mega gry, a także wizytę maskotek.

Na zakończenie Pikniku zapraszamy na kocerty wystapią: CREDO oraz LIMBOSKI !

Wstęp bezpłatny! Zapraszamy !

UWAGA !

ORGANIZACJE POZARZĄDOWE, KTÓRE CHCĄ ZAPREZENTOWAĆ SIĘ NA STOISKU LUB SCENIE ZAPRASZAMY DO PRZESYŁANIA ZGŁOSZEŃ. MOŻNA TEGO DOKONAĆ PRZESYŁAJĄC FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ UPŁYWA 29 MAJA