Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Wizyta studentów programu Erasmus w PDPS w Płazie

20 kwietnia PDPS w Płazie gościł studentów programu Erasmus w - to szczególne i ważne wydarzenie dla obu stron spotkania.

zdjęcie grupowe przedstawiciele pdps oraz studenci stoja na schodach przed budynkiem pałacu

Podczas wizyty studyjnej młodzi goście z Katalonii w Hiszpanii oraz z Danii mieli możliwość zapoznania się z nowymi terapiami prowadzonymi w PDPS.

Dzięki współpracy Pani Dyrektor Kazimiery Żmudzińskiej i dr Agnieszki Smrokowskiej-Reicjmann z AWF w Krakowie, która jest Międzynarodowym Nauczycielem i Specjalistą Snoezelen, mogło dojść do tego ciekawego spotkania.

W PDPS w Płazie od kilku lat działa wzorcowa terapia metodą Snoezelen, prowadzona jest obserwacja oddziaływania wspomnianej metody, notowane efekty terapeutyczne. "Projekt Support od the Snoezelen concept and its integration info university education 2020 - 2023", gdzie krajowym kierownikiem projektu jest dr Agnieszka Smrokowska-Reichmann, ma odnotowane współdziałanie z PDPS w Płazie na tym polu, co warto docenić także u nas samych.