Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Akty powierzenia dla dyrektorów wręczone

W czwartek, 29 czerwca dyrektorzy powiatowych szkół ponadpodstawowych otrzymali z rąk Starosty Chrzanowskiego Andrzeja Urygi akty powierzenia z okazji objęcia funkcji dyrektora.

Trzech mężczyzn i dwie kobiety stoją na tle niebieskiej ścianki z białymi napisami i herbem w kolorze czerwono, żółto niebiesko białym w czarnej ramce

Renata Bębenek wygrała konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Ekonomiczno – Chemicznych w Trzebini. To jej czwarta kadencja. Arkadiusz Surowiec po raz pierwszy wygrał konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Techniczno – Usługowych w Trzebini i zastąpi na tym stanowisku dotychczasowego dyrektora, Piotra Brzózkę. Po raz pierwszy również konkurs na dyrektora Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie wygrała Magdalena Malczyk, zastępując uprzednią dyrektor, Małgorzatę Bigaj.
Wszyscy oficjalnie obejmą funkcje od 1 września. 2023r.

- Mam nadzieję na dobrą współpracę, która zaowocuje wysokim poziomem działań dydaktyczno-wychowawczych szkoły i wymiernymi osiągnięciami uczniów i słuchaczy, szczególnie w zakresie egzaminów zewnętrznych, dających podstawę właściwego funkcjonowania absolwentów szkoły w społeczeństwie, jak również do kontynuowania ścieżki edukacyjnej – powiedział Andrzej Uryga, Starosta Chrzanowski, gratulując dyrektorom wygranej w konkursach. Życzył powodzenia na zajmowanym stanowisku oraz realizacji wszystkich celów i zamierzeń.