Dzień Edukacji Narodowej

Podczas gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej w chrzanowskim domu kultury Wicestarosta Bartłomiej Gębala oraz Przewodniczący Rady Powiaty Włodzimierz Korczyński wręczyli statuetki „Zasłużony Nauczyciel dla Powiatu Chrzanowskiego”.

Fot. Statuetki "Zasłużony Nauczyciel dla Powiatu Chrzanowskiego otrzymali: Krystyna Bodzenta - historyczka w Zespole Szkół Mechaniczno- Elektrycznych w Trzebini, Mirosława Piotrowska - nauczyciel, instruktor oraz dyrektor Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini oraz Zenon Małecki - nauczyciel geografii, chemii, propedeutyki, filozofii i astronomii oraz dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Chrzanowie

Kolejnym wyróżnieniem była „Nagroda Starosty Chrzanowskiego”. Otrzymali ją:
Jolanta Staniszewska z I Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie, Anna Oprządek z I Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie, Robert Daszyk z I Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie, Mirosława Sojka z II Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie, Andrzej Bieda, Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie, Sabina Fołta-Niedzielczyk z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Chrzanowie, Anita Lipnicka, Dyrektor Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini, Jadwiga Bochenek, Dyrektor Zespołu Szkół w Libiążu, Stanisław Gucik z Zespołu Szkół w Libiążu, Ewa Saługa z Zespołu Szkół Technicznych „Fablok” w Chrzanowie i Renata Kosowska-Waleń z Zespołu Szkół Techniczno- Usługowych w Trzebini.
Gratulujemy!

W części artystycznej gali uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie przypomnieli historię Komisji Edukacji Narodowej, której w tym roku przypada 250 rocznica powstania.