Libiąska biesiada zgromadziła tłumy mieszkańców

Powiat Chrzanowski przekazał wsparcie finansowe na organizację tej wyjątkowej imprezy, która w tym roku odbyła się pod hasłem: 25 lat wspólnego biesiadowania patriotycznego w Libiążu. Zobacz film.

Fot. Jubileuszowa, 25. biesiada odbyła się pod honorowym Patronatem Starosty Chrzanowskiego i Burmistrza Libiąża

Na wydarzenie mieszkańców Libiąża i Powiatu Chrzanowskiego zaprosiło Stowarzyszenie Muzyków Canticum Canticorum pod batutą Piotra Ciuły.

- Zawsze tym biesiadom towarzyszy radość, uśmiech, szacunek, duma. I za to bardzo serdecznie dziękuję. Dziękuję za to, że mogę być częścią tego dnia, wydarzenia, świętowania w sposób naprawdę unikalny na skalę kraju. To tutaj wszystko się zaczęło - mówił Wicestarosta Bartłomiej Gębala.

Niepowtarzalny klimat biesiady tworzą: wyjątkowy program artystyczny, konkursy oraz wspólne śpiewnie pieśni patriotycznych z udziałem Chóru Canticum Canticorum.