Realizacja programu wyrównywania różnic między regionami

Powiat Chrzanowski podpisał z Gminą Chrzanów umowę na realizację Programu Wyrównywania różnic między regionami III - PFRON Oddział Małopolski na realizację przez projektu:

Czterech mężczyzn i jedna kobieta stoją przy tablicy Powiat Chrzanowski
Fot. Podpisanie umowy w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie

- Wykonanie w budynku Urzędu Miejskiego w Chrzanowie platformy schodowej przy wejściu głównym, a także przebudowa wejścia i schodów”. Dofinansowanie do zadania ze środków PFRON wynosi: 97 454,67 zł
Przypomijmy, że Powiat Chrzanowski w ramach Programu wyrównywania różnic między regionami III- edycja 2023, otrzymał z PFRON dofinansowanie o łącznej wartości 513 935,04 zł na realizację czterech projektów, których beneficjentami są: Fundacja Viribus Unitis- Połączonymi Siłami w Babicach, Fundacja im. Brata Alberta w Radwanowicach (na rzecz WTZ w Chrzanowie oraz WTZ w Trzebini) oraz Gmina Chrzanów.