Trzynaste urodziny POWDiR w Chrzanowie

Szczęście było tematem przewodnim konferencji w Powiatowym Ośrodku Wsparcia Dziecka i Rodziny w Chrzanowie, który 25 października świętował 13. rocznicę utworzenia placówki.

Fot. Tort urodzinowy

Na spotkanie z wychowankami i załogą POWDiR przybyło wielu gości, w tym Starosta Andrzej Uryga. Konferencję zainaugurowała prelekcja specjalistów ośrodka, która ukazała różne podłoża szczęścia wśród podopiecznych wraz z rolą dorosłego, który w tej drodze powinien towarzyszyć każdemu dziecku. Goście obejrzeli bogaty program artystyczny z udziałem wychowanków i wychowawców. Młodzież wręczyła zaproszonym gościom ręcznie robione róże z przesłaniem.