Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Spokojnego nieba życzą nam wszystkim przyjaciele z Ukrainy

Od władz partnerskiego Iwano-Frankiwska w Ukrainie otrzymaliśmy życzenia z okazji Narodowego Święta Niepodłegłości. Chwytają za serce.

 

 

"Dzień dobry drodzy Przyjaciele!

W imieniu władz oraz mieszkańców miasta Iwano-Frankiwska serdecznie gratulujemy naszym polskim przyjaciołom i partnerom z okazji Święta Narodowego Dnia Niepodległości Polski!

Ten ważny dzień symbolizuje potęgę woli i poświęcenie ideałom wolności. Życzymy, aby w Waszym kraju zawsze panowała harmonia i jedność, aby rozmaitość kultur i przekonań była prawdziwą siłą jednoczącą. Życzymy Wam błękitnego spokojnego nieba, niech stabilność towarzyszy każdemu krokowi w stronę sukcesu. Niech to święto napełni Was dumą i poczuciem jedności, a Polska niech nadal prosperuje i rozwija się dla dobra swoich obywateli.

 Dziękujemy za to, że Polska w dalszym ciągu pozostaje naszym wiernym sojusznikiem i partnerem w drodze do zwycięstwa i zdobycia pokoju."