Sukces akrobatki PMOS Chrzanów

Starosta Andrzej Uryga i Wicestarosta Bartłomiej Gębala złożyli Lenie Podczaszy, zawodniczce Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Chrzanowie gratulacje za zajęcie 10 miejsca w wykonaniu dwóch układów na podwójnej mini trampolinie podczas Mistrzostw Świata Juniorów WAGC w Birmingham w 2023 roku. Gratulacje odebrali również trenerzy.

Fot. Od lewej Krzysztof Zubik, Dyrektor PMOS w Chrzanowie, Starosta Andrzej Uryga, zawodniczka PMOS Lena Podczaszy, trenerka Angelika Majcherek, Wicestarosta Bartłomiej Gębala i trener Marek Starczyński

Lena zaczynała swoją przygodę z akrobatyką w wieku 7 lat. Trenuje od 2018 roku trzy, cztery razy w tygodniu. Mieszka w Trzebini. Uczy się w Szkole Podstawowej nr 33 im. Stefana Batorego w Krakowie. Wraz z Leną, akrobatykę w PMOS ćwiczy ponad 120 osób.