Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Współpraca pomiędzy Największym Centrum Symulacji Lotniczej w Polsce i Zespołem Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini

5 stycznia podpisano umowę dotyczącej współpracy partnerskiej pomiędzy Simair – Największym Centrum Symulacji Lotniczej w Polsce, a Zespołem Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini. 

Mężczyzna i kobieta za sterami samolotu

Fot. Dokument został podpisany przez Bartosza Kwiecińskiego, CEO Simair, Dyrektora Zarządzającego Centrum Symulacji Lotniczej w Warszawie oraz panią Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini mgr Renatę Bębenek.

 

Porozumienie to otwiera nowe drzwi dla uczniów, którzy będą mieli niepowtarzalną okazję poznawać tajniki lotnictwa z praktycznej strony, korzystając z wyjątkowej bazy dydaktycznej.

Dzięki tej współpracy, uczniowie będą mieli szansę na praktyki i szkolenia w centrum, wyposażonym w najnowocześniejsze symulatory, w tym Boeinga 737 MAX, Airbusa A320.

Zgodnie z postanowieniami umowy Centrum Symulacji Lotniczej obejmie patronatem klasy
o profilu Technik Eksploatacji Portów i Terminali, które kształcą się w Zespole Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini. 

Z wyjazdów szkoleniowych będę natomiast mogli skorzystać również uczniowie innych oddziałów pasjonujący się lotnictwem.