XXII Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie - tradycje i współczesność"

Za nami rozśpiewane i pełne emocji podsumowanie XXII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Boże Narodzenie – tradycja i współczesność” pod patronatem honorowym Starosty Chrzanowskiego, które odbyło się 16 stycznia w Trzebini. Organizatorem konkursu był Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini.
Dorośli pozują do zdjęcia z dziećmi trzymającymi w rękach torebki prezentowe
Fot. źródło: PMDK w Trzebini. Wydarzenie uświetnił koncert  „Oto o północy” w wykonaniu uczestników koła wokalnego PMDK w Trzebini pod kierunkiem Marleny Kieczak. Laureaci otrzymali nagrody i dyplomy, a nauczyciele podziękowania z rąk Starosty Chrzanowskiego Andrzeja Urygi, Przewodniczącego Rady Powiatu Włodzimierza Korczyńskiego, Przewodniczącej Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Rady Powiatu Chrzanowskiego Marii Siudy oraz Dyrektor PMDK Anity Lipnickiej.