Spotkanie z przedstawicielami środowisk osób niepełnosprawnych

26 stycznia Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga spotkał się z uczestnikami Warszatów Terapii Zajęciowej w Libiążu, Trzebini i Chrzanowie oraz z mieszkańcami Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Płazie.

Fot. II spotkanie z osobami niepełnosprawnymi w  Starostwie Powiatowym w Chrzanowie

W ubiegłym roku nasi goście poznali specyfikę samorządu powiatowego oraz funkcjonowania chrzanowskiego starostwa, a tegoroczne spotkanie poświęcono na rozmowy o działalności osób niepełnosprawnych, ich talentach, upodobaniach. Inicjatorem wydarzenia był Włodzimierz Korczyński, Przewodniczący Rady Powiatu Chrzanowskiego, a z grupą spotkało się całe prezydium: Starosta Andrzej Uryga, Wicestarosta Bartłomiej Gębala oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu: Antoni Gawronek i Leszek Kukla. Uczestnicy spotkania podkreślali, że inicjatywę warto kontynuować, bo jest dla obu stron niezwykle ważna.