Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Legendy Wisły Kraków w Chrzanowie

To był niesamowity mecz i ogromna praca organizatorów. Antoni, wielkie dzięki za to co zrobiłeś – zwrócił się podczas sesji do Antoniego Gawronka, Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Chrzanowskiego Członek Zarządu Przemysław Rejdych podsumowując spotkanie oldbojów Wisły Kraków z rówieśnikami Fabloku w ramach 32. Finału WOŚP.

Fot. Oldboje Wisły Kraków kontra odlboje chrzanowskiego Fabloku

Inicjatorem tego wydarzenia jest Antoni Gawronek, działacz PPN Chrzanów i były szkoleniowiec m.in. Fabloku, Janiny Libiąż, Orła Balin i MKS Alwernia. W gronie organizatorów byli także członkowie chrzanowskiego Stowarzyszenia Przyjaźni Miastu z Jarosławą Tobiasz na czele.

Mecz zakończył się remisem 7:7. Poprzedziły go rozgrywki akademii piłkarskich chrzanowskiego Fabloku i AP 21 Chrzanów. Odbyła się także licytacja piłkarskich gadżetów. Zebrano 2680 zł.

 

Zdjęcia udostępnione przez sztab chrzanowskiego 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.