Konferencja połączona z warsztatami

Powiat Chrzanowski zaprosił na III konferencję poświęconą problematyce NGO. Zobacz film.

Kobiety siedzą w ławkach

Fot. Jednym z punktów programu były warsztaty

Sobotnie spotkanie odbyło się pod hasłem: "Rozwój, Komunikacja i Koordynacja". Uczestnicy wysłuchali wykładów prowadzonych przez  Joannę Czarnik i Mateusza Gigonia oraz wzięli udział w warszatach prowadzonych przez Katarzynę Wychowaniec i Joannę Czarnik.

Uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak przygotować sprawozdanie roczne z działalności i jakie są tego korzyści oraz jak zachęcać do wolontariatu innych.

W powiecie chrzanowskm działa ponad 100 organizacji. Sobotnie wydarzenie to nie jedyna propozycja dla sektora pozarządowego w tym roku. Przed nami piknik NGO, forum NGO i Powiatowy Dzień Seniora.