15 lat Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejsko-Gminny w Trzebini świętował jubileusz 15-lecia.

Fot. Uroczystość jubileuszowa odbyła się w Domu Kultury Sokół w Trzebini

z tej okazji odbyła się uroczysta gala w Domu Kultury Sokół w Trzebini, w której uczestniczyli m.in. Wicestarosta Bartłomiej Gębala raz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Chrzanowskiego: Antoni Gawronek i Leszek Kukla. Prezesem Towarzystwa Przyjaciół Dzieci jest Włodzimierz Korczyński, Przewodniczący Rady Powiatu. W wydarzeniu wzięli udział samorządowcy, dyrektorzy instytucji, przedsiębiorcy, sponsorzy i przede wszystkim - członkowie, sympatycy i podopieczni trzebińskiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.
Podczas spotkania wręczono odznaki "Przyjaciel Dziecka" oraz "Zasłużony Działacz TPD".
Na scenie zaprezentowali się uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Trzebini oraz zespół folklorystyczny Płocanki. Na deser przygotowano koncert zespołu Pro Jazz.
Fundacja Energetyk z Trzebini prowadziła kwestę wśród przybyłych gości, a zebrane pieniądze przeznaczy na potrzeby Towarzystwa.