Piękne zdjęcia, urocze widoki

Na Zimowy Konkurs Fotograficzny zorganizowany przez Powiat Chrzanowski nadesłano bardzo różnorodne prace ze wszystkich zakątków powiatu. Pejzaże, zabytki, natura martwa i ożywiona. Fantazja autorów nie miała granic.

Zdjęcie z drona. Zamek w centrum. Niebo żółte

Fot. "Wschód słońca nad zamkiem Lipowiec w Babicach"

Jury w składzie: Małgorzata Wrześniewska - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury, Katarzyna Urbańczyk - Zespół Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini, Anna Bębenek -Starostwo, Klaudia Remsak - Starostwo, Dorota Stokowiec - Starostwo, miało twardy orzech do zgryzienia. Po burzliwej debacie wyłoniono sześcioro laureatów:

I miejsce – Piotr Pawelczyk za Wschód słońca nad Zamkiem Lipowiec w Babicach
II miejsce – Małgorzata Kindryk za Lodowe grzybki, Mglisty zimowy poranek, Staw Serce
III miejsce – Damian Rymarczyk za Słoneczny dzień w skansenie – Wygiełzów

Robert Wall za Głowę psa na Chechle, zdjęcie z drona śluzy spustowej
Katarzyna Wicher za Ciszę poranka
Michał Tomaszewski za Wszystkie drogi prowadzą na Wionek. Balin Góra Wianek Wionek

Nagrodzonym gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy!