Młodzież weźmie udział w jesiennym zlocie

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini zaprasza na Zlot Młodzieży Ziemi Chrzanowskiej. Zlot odbędzie się 7 października.

Młodzież weźmie udział w jesiennym zlocie

Fot. Uczestnicy ubiegłorocznego zlotu z dyrektorem PMDK Mirosławą Piotrowską

W zlocie mogą brać udział drużyny ze szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz ośrodków kultury powiatu chrzanowskiego. Wpisowe upoważniające do udziału w zabawie wynosi 5 zł od uczestnika, które należy wpłacać do 29 września w sekretariacie PMDK w godz. 8-14.

Współorganizatorem imprezy jest Środowiskowa Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza Fundacji Viribus Unitis w Babicach.

W godz. 8-9 - start drużyn z punktów startowych

W godz. 9-13 - przejście trasy

W godz. 12-13 - przyjmowanie drużyn na mecie na terenie Środowiskowej Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej Fundacji Viribus Unitis w Babicach

W godz. 13-14 - podsumowanie zlotu, wręczenie nagród

Regulamin zlotu

Trasy zlotu

1. Start : CHRZANÓW 12p

Os. Stella szkoła –turystycznym szlakiem pomarańczowym udajemy się w kierunku Podstoki, Smolarni- na ulicy Bałuckiego zmiana szlaku na zielony rowerowy w kierunku Pogorzyc. Ul. Dembowskiego przejście do ul. Grodzisko. Zmiana na niebieski szlak rowerowy. Szlakiem niebieskim w kierunku Grodziska Wiel. do  ul. Grodzisko- K. Wielkiego szlakiem pomarańczowym do zamku Lipowiec. Zmiana szlaku na zielony rowerowy, dojście do Środowiskowej Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej Fundacji Viribus Unitis w Babicach ul. Dr Jana Gołąba 2.

2. Start: ALWERNIA 12p

Małopolskie Muzeum Pożarnictwa- turystycznym szlakiem pomarańczowym. Mijamy Klasztor  o. o. Bernardynów. Dalej szlakiem pomarańczowym idziemy w kierunku Wąwozu Simota, dalej  w kierunku Kamionki Małej. Dalej szlakiem pomarańczowym dochodzimy do Rezerwatu Lipowiec. Po drodze mijamy Podlas. Zmiana trasy na zielony szlak rowerowy, dojście do Środowiskowej Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej Fundacji Viribus Unitis w Babicach ul. Dr Jana Gołąba 2.

3. Start: ZAGÓRZE 6p

Ulica Piłsudskiego szkoła- pomarańczowy szlak turystyczny- ul. Wieczystą w kierunku Rezerwatu Bukowica- Łążek,- ul. Grodzisko oraz K. Wielkiego- ul. Podzamcze- Zamek Lipowiec.  Zmiana szlaku na zielony rowerowy, dojście do Środowiskowej Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej Fundacji Viribus Unitis w Babicach ul. Dr Jana Gołąba 2.

4. Start: Trzebinia 16p.

Sanktuarium- czerwonym szlakiem rowerowym w kierunku ul. Głowackiego, mijamy Jezioro Chechło, dalej ul. Chrzanowską, Graniczną dochodzimy do Piły Kościeleckiej. Dalej ul. Słoneczną i Zieloną,  czerwonym szlakiem rowerowym dochodzimy do ul. Trzebińskiej, dalej mijamy las Murowiec i Skałkę Triasową. Dalej ul. Graniczną do Płazy Górnej. Następnie ul. Bolęcińską dochodzimy do zielonego szlaku rowerowego,  ul. Pocztową w kierunku Płaskiej Góry, potem ul. Kamionka, Podlas dochodzimy do Rezerwatu Lipowiec.  Dojście do Środowiskowej Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej Fundacji Viribus Unitis w Babicach ul. Dr Jana Gołąba 2.