Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Senioralia w czerwcu w Krakowie

Zapraszamy do udziału w Dniu Zdrowia Seniora i Targach Zdrowia, które odbędą się 15 czerwca br. w Krakowie w Pałacu Spiskim przy krakowskim Rynku. Dzień i Targi Zdrowia odbędą się przy okazji I OGÓLNOPOLSKICH SENIORALIÓW w KRAKOWIE.

Senioralia w czerwcu w Krakowie

Sprawdź szczegóły

 

SENIORALIA odbędą się w dniach 14 - 15 czerwca w Krakowie przy Rynku Głównym. Przedsięwzięcie to ukłon w kierunku osób starszych, dla których okres po ukończeniu 60 lat, to kolejny etap aktywnego życia. W ramach wydarzenia planowane są m.in. Kongres Liderów największych UTW i Klubów Seniora (500 osób), Dzień Zdrowia Seniora i Targi Zdrowia oraz wydarzenia artystyczne w centrum Krakowa. 

Na wydarzenie zaproszeni zostaną m.in Minister Pracy i Polityki Społecznej, Marszałek Województwa Małopolskiego oraz przedstawiciele Miasta Krakowa.