Napiszą dyktando, narysują święta, powalczą o Pióro Starosty

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini zaprasza do udziału w trzech konkursach: dwóch ortograficznych i plastycznym.

Napiszą dyktando, narysują święta, powalczą o Pióro Starosty

Termin nadsyłania zgłoszeń do Powiatowego Turnieju Ortograficznego o tytuł „Gimnazjalny Mistrz Ortografii” dla uczniów szkół gimnazjalnych powiatu chrzanowskiego upływa 18 listopada. Turniej zaplanowano na 28 listopada.

II Powiatowy Turniej Ortograficzny o „Pióro Starosty Chrzanowskiego” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się 12 grudnia o godz. 10 w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie. Uczestnicy turnieju napiszą dyktando w godz. 10.20-11.05. Każda szkoła może wytypować od dwóch do czterech uczestników. Zgłoszenia pisemne szkoły muszą przesłać do 30 listopada.

Prace na XV Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie – tradycja i współczesność” dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz przedszkolaków należy przesłać do organizatora do 30 listopada. W skład komisji oceniającej wejdą twórcy nieprofesjonalni i artyści plastycy prowadzący zajęcia z dziećmi i młodzieżą.

 

Czy wiesz, że…

Podsumowanie XV Powiatowego Maratonu Rysunkowego odbędzie się 9 listopada o godz. 17.00 w siedzibie Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini ( II budynek, sala widowiskowa).