Kto dostanie w tym roku Nagrodę Starosty Chrzanowskiego w dziedzinie sportu? Można już składać wnioski!

Do 28 lutego można składac wnioski o Nagrodę Starosty Chrzanowskiego dla zawodników, trenerów oraz innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej. Dokumenty należy składać na Dzienniku Podawczym Starostwa Powiatowego przy ul. Partyzantów 2 w Chrzanowie.

Medal z napisem Winner

Wzór wniosku jest dostępny na stronie Starostwa w zakładce Dokumenty – Wnioski edukacja.

W 2021 roku Nagrodami Starosty dla zawodników, trenerów oraz innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej uhonorowano pięciu młodych, zdolnych sportowców rozsławiających Powiat Chrzanowski oraz jednego trenera. Każdy z nich dostał po 2 tysiące złotych nagrody. Nagrodę otrzymali:

- Bartłomiej Środa – trenujący boks,
- Weronika Zabrzańska – grająca w szachy,
- Wiktor Starczyński – uprawiający akrobatykę sportową,
- Wiktoria Ziober – trenująca kickboxing i JuJitsu,
- Piotr Woch – trenujący kajakarstwo.

Nagrodę otrzymał także Ariel Środa, trener SKS Akademia Bokserska w Libiążu.