Bezpieczny Powiat Chrzanowski - Bezpieczny Senior

Ogłaszamy konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych „Bezpieczny Powiat Chrzanowski - Bezpieczny Senior” na wykonanie projektu plakatu uświadamiającego seniorom zagrożenia związane z oszustwami i kradzieżami metodą „na wnuczka/policjanta itp.” oraz popularyzowanie sposobów bezpiecznych zachowań. Zwycięzca otrzyma w nagrodę tablet ufundowany przez Powiat Chrzanowski.
Starsza kobieta przed tabletem
Projekty można zgłaszać od 14 lutego do 31 marca.
Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie dwa projekty. Zgłoszenie powinno zawierać:
- projekt graficzny,
- krótki opis (max. 5 zdań) zawierających prezentację koncepcji plakatu,
- poprawnie i kompletnie wypełnioną oraz podpisaną kartę zgłoszenia
Organizatorem konkursu jest I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Chrzanowie, a współorganizatorem Powiat Chrzanowski.