Najlepsi sportowcy nagrodzeni przez Starostę Chrzanowskiego

Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga wręczył tegoroczną Nagrodę w Dziedzinie Sportu dziesięciu najlepszym sportowcom  Powiatu Chrzanowskiego.

Fot. Nagrodę odebrali zawodnicy: dwukrotna Mistrzyni Polski w hip-hopie Milena Surowiec, Wicemistrzyni Europy w kickboxingu kat. KickLight + 70kg Wiktoria Ziober, członek Kadry Narodowej Juniorów w skokach na trampolinie Wiktor Starczyński (4 miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorów w Soczi), Mistrz Polski w boksie Fabian Skowronek i Mistrz Polski Juniorów w kajakarstwie Piotr Woch oraz trenerzy: Ariel Środa (boks), Marek Starczyński (akrobatyka sportowa) i Ewa Sierka (lekkoatletyka), a także działacze sportowi: Bogusława Majewska(piłka ręczna) i Stanisław Bąk (piłka nożna).
Wręczenie nagród odbyło się podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu Chrzanowskiego w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie.