UWAGA! przedłużenie terminu nadsyłania prac do FOTOkonkursu pn. „Panorama Ziemi Chrzanowskiej

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie informuje o przedłużeniu terminu nadsyłania prac na FOTOkonkurs pn. „Panorama Ziemi Chrzanowskiej".

Celem konkursu jest aktywizacja i wzrost zaangażowania mieszkańców powiatu w jego promocję poprzez ukazanie walorów krajobrazowych na zdjęciach panoramicznych.

Zapraszamy wszystkich miłośników ambitnej panoramicznej fotografii do przesyłania swoich prac wraz z formularzem zgłoszeniowym od 19 listopada 2012 do 7 czerwca  2013 roku na adres: e-mail: fotokonkurs@powiat-chrzanowski.pl lub na adres: Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, ul. Partyzantów 2 32-500 Chrzanów z dopiskiem fotokonkurs „Panorama Ziemi Chrzanowskiej".

Zgłoszenie pracy do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Regulamin konkursu i Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie:
www.powiat-chrzanowski.pl oraz na Facebook'u.

Przesłane prace opublikujemy na naszym profilu FB, gdzie do 14 czerwca odbędzie się wystawa dla  społeczności internetowej z możliwością kliknięcia Lubię to.

Komisja Konkursowa z pośród pięciu wytypowanych prac przyzna nagrodę GRAND PRIX oraz wyróżnienia.

Nagroda główna aparat fotograficzny o wartości 3 tys. zł oraz wiele nagród rzeczowych z dziedziny fotografii.

Znajdź Powiat Chrzanowski na Facebook'u i polub nas. Dowiedz się więcej..!
Promuj swój powiat.

FORMULARZ ZGLOSZENIOWY