Do 20 listopada trwają konsultacje społeczne w sprawie Strategii Rozwoju Powiatu Chrzanowskiego

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie zakończyło partycypacyjno-eksperckie prace związane z przygotowaniem projektu dokumentu Strategii Rozwoju Powiatu Chrzanowskiego na lata 2015-2023, który jest kluczowym elementem prowadzenia polityki rozwoju na szczeblu lokalnym, dającym także możliwość pozyskiwania środków finansowych na rozwój lokalny w ramach nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej.

Ostatnim elementem prac nad dokumentem, przed uchwaleniem go przez Radę Powiatu w Chrzanowie, są szerokie konsultacje społeczne wśród mieszkańców. Konsultacje potrwają od 4.11.2015 r. do 20.11.2015 r. W związku z tym, będziemy wdzięczni za przesłanie wszelkich opinii oraz sugestii zmian i uzupełnień do Strategii. Państwa uwagi proszę wnosić na załączonym wzorze formularza konsultacji. Formularz ten proszę przesłać pocztą elektroniczną na adres e-mail:  promocja@powiat-chrzanowski.pl lub przesłać w formie tradycyjnej (papierowej) na adres: Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych, ul. Partyzantów 2, 32-500 Chrzanów.

Dzięki Państwa zaangażowaniu, Strategia ma szansę być dokumentem kompleksowym i zintegrowanym, wyrazem polityki rozwoju, przyjętej w drodze szerokich uzgodnień, konsultacji i debaty publicznej, uwzględniając potrzeby i oczekiwania całej wspólnoty samorządowej powiatu.